Čo napísať na LinkedIn?

Čo napísať do svojho profilu na LinkedIn?

Možno vás zaujíma, čo napísať do svojho profilu na LinkedIn. Môžete uviesť niekoľko rôznych informácií, napríklad profesijný cieľ alebo pracovné skúsenosti. Nemali by ste však len opakovať to, čo už máte v životopise. Namiesto toho použite zhrnutie na zdôraznenie svojich najlepších vlastností. Vždy, keď je to možné, uveďte dôkazy o svojich zručnostiach. Uistite sa, že informácie, ktoré uvediete, sú jedinečné a zdôrazňujú vaše zručnosti a úspechy.

Ak sa uchádzate o zamestnanie, vždy je dobré uviesť v životopise odkaz na svoj profil na sieti LinkedIn.

Reklama

Nestačí len uviesť názov vašej pracovnej pozície, ale musíte preukázať svoje skúsenosti. Mali by ste mať informácie o svojom predchádzajúcom a súčasnom zamestnaní. Okrem toho by ste mali uviesť svoju kvalifikáciu. Uvedením svojej kvalifikácie môžete získať prístup k novým príležitostiam.

Okrem toho, že napíšete o svojich skúsenostiach, môžete pripojiť aj svoju fotografiu. Hoci sa to nevyžaduje, zvýši to celkovú atraktívnosť vášho profilu. Je dobré vybrať si profesionálnu fotografiu hlavy a relevantnú fotografiu. Môžete použiť uvoľnenejší alebo prístupnejší obrázok. Uistite sa, že používate svoje celé meno. Potenciálni zamestnávatelia ľahšie nájdu váš profil, ak budú vyhľadávať vaše meno. Nakoniec nezabudnite napísať osobnú poznámku v profile LinkedIn.

Pri písaní profilu na LinkedIn nezabudnite na jeho pravidelnú aktualizáciu. Potom môžete začať písať zhrnutie svojich pracovných skúseností a úspechov. Ak sa vám nechce písať o sebe, nemusíte sa obávať, pretože svoj životopis môžete neskôr vždy zmeniť, ak máte pocit, že nie je na úrovni.

Ak sa uchádzate o zamestnanie, vždy je dobré uviesť v životopise odkaz na svoj profil v sieti LinkedIn.

Reklama

Súvisiace Príspevky